Онлайн-нограми

Гра автоматично визначить, коли ви досягнете розв' язок поточної головоломки.

Виділення визначень для поточного квадрата:

00:00

[5x5] [5x10] [10x10] [15x15] [20x20] [25x25] [нетиповий розмір] [малюнки]

Неограми - Правила

Мета цієї гри полягає в тому, щоб відкрити дошку, складену з синіх квадратів і вільних просторів. Ви можете зробити це, подивившись на визначення рядка/стовпця: послідовність чисел, які описують групи послідовних квадратів, що з'являються в цьому рядку/стовпці. Наприклад, 1 5 2 означає один квадрат, 5 квадратів і 2 квадрата, в такому порядку розділені одним або декількома пробілами між ними.

 1 5 2   

Ви можете клацнути квадрати один раз, щоб позначити їх як зайняті. Якщо клацнути на них ще раз, позначити їх на X; ви можете використовувати цей знак для відстеження квадратів, які ви вважаєте порожніми. Клацання на них знову приводить квадрати в початковий стан.

Нограми також відомі під багатьма іншими назвами, включаючи Paint за номерами, Розп'яття, Едель, FigurePic, Grafilogika, Gridddlers, Ханджі, Ілюст-логіка, японські кросворди, японські головоломки, Каре Карала! , Логічне мистецтво, Логічний квадрат, Logicolor, Логічні головоломки, логімаж, Oekaki-Mate, Paint Logic, Pic-a-Pix, Пікрос, Pixel головоломки, Щор Уфтор і цунамі.


Інші онлайн ігри

Спробуйте інші ігри Ігри.net, відсортовані за популярністю:

1. Неограми
Відкрийте для себе приховані зображення на основі цифрових підказок.

2. Футошикі
Залийте дошку, дотримуючись нерівностей.

3. Х куля
Видаліть групи кульок в правильному порядку.

4. Судоку
Заповніть цифрами дошку 9х9, з обмеженнями.

5. М'яч шутер
Зробити групи по 3 кулі до часу іссякнут.